Недільні фінали тенісних турнірів в Люксембурзі і Ренні

Недільні тенісні турніри

Щонеділі в світі проходять фінальні тенісні матчі регулярних турнірів. Почався сезон змагань на харді в приміщенні. Більшість тенісистів не дуже полюбляють подібне покриття під закритим дахом, але в зв’язку з поганою погодою проводяться саме такі турніри. У французькому місті Ренн Бонзі знову продемонстрував стабільну гру, вигравши другий титул за два тижні. Француз уже займає 76 рядок у світовому рейтингу і продовжує зміцнювати свої позиції. Його суперником по фіналу турніру в Ренні був німецький тенісист Мораінг. Обидва сети завершилися на користь француза з однаковим рахунком 7-6 7-6.

Жіночий щорічний турнір в Люксембурзі сенсаційно завершився тріумфом данки Клари Таусон, яка в фіналі обіграла досвідчену Олену Остапенко. Після першого виграного сету данська тенісистка програла другу партію, але потім довела справу до переможного для себе кінця. З рахунком 6-3 4-6 6-4 Клара Таусон виграла титул на харді в приміщенні. У півфіналі вона сенсаційно обіграла Маркету Вондрусову, остання з яких в Токіо виграла срібну медаль.