Прикра нічия для Динамо Київ в першому колі групового турніру ЛЧ

Динамо Бенфіка ЛЧ

Київське Динамо в першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів не змогло обіграти португальську Бенфіку на своєму стадіоні. Матч завершився з рахунком 0-0, але на 93 хвилині Шапаренко забив гол, який в результаті не був зарахований через офсайд. Останні кілька хвилин Динамо почало тиснути на суперника, створюючи гострі моменти один за іншим. Перекладина, удар головою Гармаша з кутового і забитий м’яч Шапаренко не допомогли здобути важливу перемогу. Бенфіка виглядала дуже непогано протягом усього матчу, а в кінцівці істотно підсіла. Динамо могло скористатися гольовими моментами, але не вистачило везіння. Мінімальний офсайд був поставлений абсолютно справедливо, тому кияни взяли тільки одне очко, розмістившись на третьому рядку після першого туру групового турніру.

В іншому матчі цієї групи Баварія прогнозовано розгромила Барселону на виїзді. Каталонці після переходу Мессі в ПСЖ виглядають відверто погано. Німецький клуб постійно створював гольові моменти, що конвертувалося в три забиті м’ячі та в виїзну перемогу Баварії. Левандовський познущався з захисників Барселони по ходу третього забитого м’яча, підкресливши серйозні проблеми в захисних редутах іспанського клубу.