Світоліна впевнено продовжує перемагати на US Open 2021

Світоліна Халеп теніс

Українська тенісистка в 1/8 фіналу зустрічалася з іменитої суперницею — Сімоною Халеп. Спочатку спортсменки змушені були почекати початку поєдинку з тієї причини, що в Нью-Йорку почався дощ. Це не завадило їм вийти через 20 хвилин після заявленого старту на корт під закритим дахом. До цього матчу тенісистки не грали на даному US Open в подібних умовах, тому всі мали рівні шанси на перемогу.

Перший сет був дуже напруженим і виділити явного фаворита до переломного моменту при рахунку 3-3 було вкрай складно. На своїй четвертій подачі Світоліна допустила декілька помилок, але Халеп не змогла реалізувати два брейк-пойнти, віддавши свою подачу і програвши перший сет з рахунком 6-3. Друга партія теж почалась у рівній боротьбі, але агресивна гра українки в кінцівці принесла бажані плоди та вона знову виграла з рахунком 6-3. Тепер у чвертьфіналі Світоліну чекає молода тенісистка Фернандес, сенсаційно вигравши в Осаки та Кербер. Еліна має всі шанси не тільки вийти в фінал четвертого турніру Великого Шлему, а поборотися за титул, оскільки багато фавориток вилетіли на попередніх стадіях.