Тенісний трилер в півфінальному матчі турніру в Цинциннаті

Ціціпас Звєрєв Цинциннаті

Після епічного півфіналу на Ролан Гаррос в цьому сезоні Олександр Звєрєв і Стефанос Ціціпас знову видали феєричний матч. Після перемоги на Олімпійських Іграх в Токіо німецький тенісист приїхав в Цинциннаті з особливим запасом впевненості та мотивації. Він пройшов всіх суперників без фізичних втрат, легко розібравшись з кожним з них. Півфінал проти Ціціпаса почався для Звєрєва з перемоги в першій партії з рахунком 6-4. У другому сеті тенісного матчу Олександр віддав ініціативу, чим скористався його суперник. Ціціпас почав сильніше і активніше бити по м’ячу, вигравши другу партію 6-3.

Справжній трилер відбувся в третьому вирішальному сеті. Звєрєв знов почав програвати, допускаючи невимушені помилки. Ціціпас посилив ще більше, зробивши одразу два брейки. Після рахунку 1-4 на користь грека любителі тенісу навіть не сумнівалися, що йому точно вдасться утримати таку перевагу до переможного завершення поєдинку. Але Стефанос теж почав віддавати ініціативу і сили почали його покидати. Звєрєв скористався важливими розіграшами, зробивши такж два брейки у відповідь. Користуючись психологічною стійкістю Олександр перевів вирішальний сет на тай-брейк, з якого вийшов переможцем з рахунком 7-4 за очками. Звєрєв у фіналі престижного турніру Мастерс в Цинциннаті зіграє проти Андрія Рубльова, а Ціціпас знову прикро програє у вирішальних стадіях.