Анатолій Ставкін

Ставкін

Про себе

Всім привіт! Вітаю вас на сайті-оглядачі Stavki.ua! Мене звати Анатолій Ставкін, за плечами маю близько 10 років досвіду в ставках на спорт. Ідея створення цього порталу прийшла до мене одного осіннього вечора під час перегладу лінії розпису однієї з букмекерських контор.

Мені в голову закралася ідея створення ресурсу, де користувачі змогли б ознайомитися с найбільш популярними та надійними букмекерськими конторами.

Я дуже пишаюся своєю справою і командою, яка в мене є. Адже разом з ними, ми постійно вдосконалюємо портал Stavki.ua і подаємо нашим користувачам найбільш актуальну та цінну інформацію щодо букмекерських контор. Я цілком впевнений, що вам сподобаються плоди нашої праці і я щиро дякую кожному за вашу увагу і підтримку!

З найкращими побажаннями, Анатолій Ставкін

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.