Автоспорт

Протягом багатьох років ставки на автоспорт мають попит серед гравців, адже дозволяють отримувати значні виграші без особливих зусиль. При цьому традиційно під автомобільним спортом розуміється не лише славнозвісна Формула-1, але й інші не менш відомі змагання – NASCAR, Ралі Дакар, World Endurance Championship, Чемпіонат світу по Ралі, IndyCar і тому подібне. Дізнайтеся детальніше про ставки на автоспорт, а також про те, як їх правильно робити, щоб завжди залишатися в виграші.

ставки на автоспорт

Ставки на спорт гонки та їх види з особливостями

Всі, хто збирається робити ставки на спорт гонки, знають, що в такому випадку мова йде про «Формулу-1», яка вважається основною світовою гоночною серією. В змаганнях беруть участь кращі пілоти, саме тут крутиться найбільший оборот грошей в автоспорті. На цей вид спорту припадає левова частка всіх ставок, тому досить важко знайти букмекерську контору, яка б не приймала ставки онлайн на серію «королівських перегонів».

Варто відзначити, що сезон «Формули-1» охоплює період з березня по листопад та відбувається в 20 етапів. Кожен етап Гран-Прі складається з трьох сесій вільних заїздів, під час яких відбувається адаптація пілотів до нових трас. Під суботньою кваліфікацією розуміється розподіл місць на стартовій решітці і власне відбувається сама недільна гонка. Ставки на спорт гонки в режимі live можуть бути декількох видів:

  • на сезон;
  • на кваліфікацію;
  • на гонку!

Роблячи систему ставок в онлайн режимі на сезон, гравці зможуть поставити на переможця чемпіонату та на володаря Кубка конструкторів. Ставки на кваліфікацію, як правило, не відрізняються широкими лініями. У зв’язку з цим можна поставити лише на порівняння двох представників однієї команди і на коефіцієнт одного з гонщиків (зазвичай цей показник на порядок менший чим в його напарника). Пов’язано це з тим, що при ідентичній техніці у кваліфікації все залежить виключно від майстерності пілота, тому вгадати, хто кого пережене, зовсім не важко.

Для ставок на гонку пропонується значно ширша лінія. Як варіант, можна також поставити на порівняння двох пілотів. Перемога дістається тому гонщику, який виявляється вище в кінцевій кваліфікації.

В залежності від конкретної БК в теорії також можна поставити на переможця перегонів, на призове місце з першого по третє, на місця з першого по шосте, або ж з першого по десяте.

Як робити ставки на автоспорт та що при цьому варто знати

Щоб детальніше дізнатися, як робити ставки на автоспорт в режимі онлайн, в першу чергу варто приділити достатньо уваги аналізу та обранню дієвої стратегії. Також необхідно в обов’язковому порядку враховувати й інші не менш важливі фактори:

  • мотивацію;
  • форму;
  • таблицю;
  • погодні умови;
  • торішній результат наступного Гран-Прі!

Вирізняють декілька стратегій для ставок на автоспорт, однак найбільш дієвими серед них вважаються система Мартінгейла і голландська тактика.

Перед тим, як робити ставки на автоспорт, варто прислухатися до порад професійних беторів. Зазвичай вони рекомендують аналіз ставок розпочинати з вивчення статистичної інформації. Для цього є спеціальна таблиця, в якій показані результати окремих гонщиків та команд.

Після цього необхідно приступити до вивчення особливостей траси, на якій відбуватиметься заїзд. Варто проаналізувати результати торішніх змагань та знайти тих гонщиків, які показали найвищі результати. Найімовірніше всього, саме вони стануть фаворитами в цих змаганнях, незалежно від того, на якому місці вони знаходяться в таблиці. Саме на них і варто робити live-ставки в режимі онлайн.

Завжди пам’ятайте, що перед виставлянням ставок необхідно враховувати всі без винятку фактори, в тому числі й погодні умови. Якщо погода зіпсувалася, варто утриматися від ставок, адже швидше за все лідери не продемонструють ті результати, на які ви розраховуєте (вони не будуть ризикувати в таких умовах і пройдуть перегони повільніше і безпечніше, а потім наздоженуть втрачені бали в інших заїздах). Завдяки цим та іншим секретам ви навчитесь робити live-ставки та отримувати значний профіт від цього.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.