ММА

Зробити ставки на MMA можуть всі охочі, з азартом проводячи час в процесі перегляду трансляцій. Сучасна букмекерська контора пропонує широкий розпис на вечір боїв, включаючи незвичайні види результатів. Ваша стратегія може принести вам реальний грошовий дохід, а будь-яка вгадана перемога принесе не тільки задоволення, але і прибуток. З кожним днем ​​ставки на MMA стають все більш актуальними, оскільки даний вид спорту прогресивно розвивається та багато молодих людей хочуть бути схожими на відомих атлетів.

ставки на ММА

Стратегії ставок на MMA з урахуванням букмекерського розпису

Можна використовувати різні стратегії ставок на MMA, збираючи цілі експреси з декількох подій. Коефіцієнти в таких прогнозах перемножуються, збільшуючи шанси на отримання відчутного прибутку. Будь-яка вгадана дострокова перемога дозволить зірвати куш, оскільки кофи на такий результат дуже часто радують своєю величиною. У пошуку стратегії ставок на MMA краще відразу вивчити можливі види ставок в БК:

  • перемога в конкретному раунді;
  • нокаут у виконанні одного з бійців;
  • який раунд буде останнім;
  • в якому часовому відрізку буде завершено бій;
  • який вид перемоги стане кульмінацією поєдинку!

Ваші ставки не завжди можуть бути аргументованими, тому що в даному виді спорту лише один точний удар здатний стати причиною дострокової перемоги. Звичайно ж, стратегія може ґрунтуватися на статистиці, але дуже часто відбуваються непередбачувані речі та чемпіони падають на підлогу тоді, коли цього ніхто не очікує.

Парі на поєдинки в букмекерській конторі

Укладаючи парі на поєдинки, потрібно враховувати багато факторів. Найчастіше топовим боям передує величезна промоутерська компанія, яка триває протягом декількох місяців. Прагнуть підігріти інтерес до протистояння двох атлетів різними способами, створюючи правдивий або брехливий галас навколо цієї події. Це може впливати на кінцевий результат або бути порожньою новиною, тому правильний аналіз та виважена стратегія дозволять в кінцевому підсумку все-таки вийти в плюс. Перемога залежить від рівня підготовки бійця, про що не завжди можна знайти багато інформації. Тут доведеться прислухатися до власної інтуїції, пробуючи робити ставки на раунд або інші ексклюзивні результати. Наприклад, можете вибрати, в якому часовому відрізку буде завершено бій, що не так складно передбачити, якщо на рингу зустрічається двоє сильних супротивників. Дуже часто вони доводять справу до рішення суддівського корпусу, перекладаючи всю відповідальність на їхні плечі. Або можете зіграти на тоталі раундів, заробивши відчутну суму в режимі Лайв по ходу зустрічі.

Ексклюзивні ставки на змішані бойові мистецтва

Найчастіші ставки на спорт Леон на змішані бойові мистецтва можна зробити по ходу одного вечора. Практично кожен місяць проходить ціла програма боїв, в якій беруть участь чемпіони та претенденти на чемпіонський пояс. Під егідою UFC бої набувають особливого шарму, збираючи біля екранів мільйони вболівальників з усього світу. Для когось дострокова перемога одного з бійців є максимально передбачуваною, а хтось вважає, що фаворит програє, тому краще зробити ставки, ніж сперечатися між собою на «цукерки». Також слід зазначити особливий вплив окремих особистостей, які вже встигли стати легендами. Конор Макгрегор виділяється на загальному тлі, створивши образ агресивного та нахабного атлета. Він любить брати участь в скандалах, привертаючи увагу публіки. Будь-який його нокаут викликає фурор, оскільки він домагається його в особливій манері та вражає своєю самовпевненістю. Іншим уболівальникам подобається боєць Хабіб Нурмагомедов, який не програв жодної зустрічі під егідою UFC, ставши іконою змішаних боїв. У кожного глядача є свої вподобання, які можна конвертувати в фінансовий прибуток, зробивши кілька вірних прогнозів в БК.

Азартні ставки на змішані бойові мистецтва дозволять з інтересом та користю зайняти себе в процесі перегляду чергового вечора боїв. Ваша стратегія обов’язково принесе бажаний успіх, якщо в ній присутня ідея. Можна зробити одинарний прогноз на велику суму, а можна зробити кілька точних попадань в окремих переможців, помноживши всі кофи між собою. Перемагайте з улюбленими атлетами, отримуючи естетичне задоволення від того, що відбувається на екрані та покращуйте своє фінансове становище після чергової вдало спрогнозованої ставки.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.