World of Tanks


Зараз багато букмекерських контор, орієнтованих на кіберспорт, приймають ставки на World of Tanks. Світ Танків — це комп’ютерна гра у жанрі аркадного симулятора танкових баталій. Розроблена компанією Wargaming.net. Видавцями виступають: Wargaming.net, 360 Games, KongZhong Corporation. Дата релізу — 12 серпня 2010 року.

Танчики ставки

Досить довго WoT не розглядався як кіберспортивна дисципліна, але пізніше по відеогрі почали проводитися чемпіонати різних масштабів з досить істотними призовими фондами. Модель поширення – Free-to-Play. Це означає, що кожна людина може завантажити гру безкоштовно в фірмовому лаунчері. Щоб почати робити ставки на World of Tanks, необхідно зареєструватися на сайті будь-якого сучасного онлайн-букмекера.

Ворлд оф Танкс ставки: типи парі на матчі

Всі битви на професійній сцені по WoT командні, тому основні типи Ворлд оф Танкс ставок нічим не відрізняються від таких на інші кіберспортивні дисципліни: переможець раунду / матчу або ж всього турніру. Правда, сучасні БК пропонують і інші різновиди парі:

  • на час раунду;
  • на кількість фрагів (вбивств);
  • на MVP – найрезультативнішого гравця, який продемонстрував топові показники протягом матчу!

На деякі події в розпис додаються унікальні результати, але вони непостійні. Щоб ознайомитися з ними, виберіть в лінії букмекера, послугами якого користуєтеся, конкретний чемпіонат і поєдинок, а потім вивчіть пропозиції. Ставки на Танки можна робити ще й в лайві, тобто після того, як почалася баталія, але до її завершення. Досвідчені Беттери отримують від подібної можливості виключно переваги, наприклад, шанс оцінити форму колективу або зловити максимально високий коефіцієнт. В LIVE він динамічний і змінюється в залежності від того, що відбувається на віртуальному полі бою.

Ставки на World of Tanks: відомі кіберспортівні івенти

У 2012-2013 роках головною подією року по World of Tanks був чемпіонат в рамках World Cyber ​​Games — аналогу Олімпійських ігор, але в кіберспорті. Турнір проходив у форматі 7 на 7 за допомогою найбільшого IT-гіганта — корпорації Samsung. Однак пізніше ліга припинила своє існування, а організацією змагань по WoT стала займатися компанія Wargaming.net League — сателіт розробника комп’ютерної гри. Сьогодні масштабні івенти по Танкам запускаються не так часто, але і в цьому є плюс, адже геймери отримують більше мотивації перемагати.

Як правильно робити ставки на WoT

Багато новачків цікавляться тим, як правильно робити ставки на WoT. Однозначна відповідь на це питання відсутня. Звичайно, бажано, щоб беттер непогано розбирався в базових механіках і хоча б поверхово розумів розташування сил на професійній сцені. Для цього необхідно постійно стежити за стрімами, підписуватися на соціальні мережі прогеймерів, не пропускати важливі турніри та, безумовно, збирати й аналізувати статистичні дані.

Не менш важливо вибрати надійну букмекерську контору з невисокою маржею і прийнятними коефіцієнтами. Якщо ви ще не пройшли реєстрацію в жодній БК, розгляньте GGBet, EGB, 1xBet, Parimatch, LOOT.Bet. Перераховані контори намагаються охоплювати максимальну кількість подій, тому з ними ви навряд чи пропустите будь-який гідний уваги чемпіонат. Також в ставках на Танки стратегія відіграє не останню роль, але тут все залежить від цілей, які ставить перед собою беттер.

Наприклад, для заробітку на дистанції варто взяти на озброєння універсальні тактики: наздоганяння, флет і інші різновиди, засновані на Мартінгейлі. Не слід відразу ж укладати парі на великі суми. Краще потренуватися до тих пір, поки у вас не буде виникати питання про те, як правильно робити ставки на WoT.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.