Хокей


Сезони різних світових чемпіонатів проходять протягом усього року, що надає можливість практично кожен день робити ставки на хокей та вигравати. Надійна букмекерська контора завжди дає широку лінію та розширює її в режимі Live, щоб прогнозисти могли зробити правильний вибір без обмежень. Ви зможете навіть укласти парі на нічию, яка відбувається в цій командній грі вкрай рідко.

Ставки на хокей

Ставки на спорт хокей в букмекерській лінії

Щоб робити ставки на спорт хокей, потрібно спочатку розібратися в правилах. По ходу трьох періодів повинен визначитися переможець, який заб’є більше шайб у ворота суперника. В режимі онлайн коефіцієнти на всі випадки змінюються швидко, а значить, потрібно моментально приймати правильні рішення. Ставки на хокей можуть охоплювати різні види прогнозів:

  • фори в окремих періодах та в матчі в цілому;
  • загальний та індивідуальні тотали;
  • подвійні види результатів;
  • точні рахунки в кожному з періодів;
  • ексклюзивні прогнози в режимі онлайн по ходу зустрічей!

Унікальні ставки на хокей можуть включати подвійні результати, для яких повинно відбутися одне або кілька подій одночасно. Наприклад, можна взяти перемогу Далласа та загальний тотал менше за 5.5 в матчі. Така система прогнозів принесе прибуток, якщо виконаються дві умови. Для заробітку з такими прогнозами потрібна теорія та без перегляду трансляцій буде складно зробити правильний вибір.

Як робити ставки на НХЛ

Новачки без проблем розберуться, як робити ставки Леон на НХЛ. Не потрібні особливі секрети або поради, щоб вибирати відповідні коефіцієнти біля потрібних результатів, відправляючи дані показники в ігровий купон. Також ви можете робити більш складні операції, збираючи експреси з декількох подій. Крім цього прогнози онлайн в Live режимі теж дозволяють вибирати кілька матчів, перемножуючи коефіцієнти між собою. Надсилайте всі кофи в купон, підтвердивши свій вибір шляхом введення суми та натиснення відповідної кнопки. Ще в букмекерській лінії можна знайти ексклюзивні види результатів на американський чемпіонат, в якому вибирається переможець в сезоні. Це непогана можливість заробити кругленьку суму, якщо ви точно впевнені в одній з команд.

Як робити ставки на НХЛ знають всі, але мало хто стежить за трансляціями, володіючи інформацією в повному обсязі. Чемпіонат часто проходить вночі, але можна стежити за зустрічами в оглядах або повторах. Володіючи додатковими даними, ви зможете перетворити ставки на хокей в робочий інструмент для стабільного заробітку в інтернеті. Досвідчені беттори вважають даний вид спорту одним з найбільш прогнозованих. Не варто забувати, що завжди є можливість вигравати в кожному з трьох періодів, що в сумі буде набагато більше, ніж звичайна перемога з попередньої лінії.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.