Кіберхокей

Сьогодні кожен беттор має можливість робити ставки на кіберхокей онлайн і заробляти реальні гроші. Парі на дисципліну приймаються багатьма букмекерськими компаніями, які офіційно працюють на території України згідно з ліцензією міжнародного зразка. Перш за все потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті контори, пройти процедуру верифікації та поповнити рахунок гривнями або іншою доступною валютою. У більшості випадків симулятор хокейних матчів функціонує на базі комп’ютерної гри NHL 20, випущеної EA Games восени 2019 року. Почати робити ставки на кіберхокей може будь-який українець повнолітнього віку.

Як зробити ставку на кіберхокей NHL

Перед тим, як зробити ставку на кіберхокей, ви повинні зрозуміти, що існує декілька різновидів віртуальних матчів. Найбільш популярний у бетторів — це комп’ютерна симуляція, де обома командами керує штучний інтелект. Склади професійних клубів точно такі ж, як в реальному житті, але поведінкові алгоритми спортсменів на полі запрограмовані й шаблонні.

Тобто, щоб спрогнозувати результат події, клієнтові БК не потрібно враховувати моральний і фізичний стан гравців, аналізувати заміни та звертати увагу на інші фактори, що впливають на результати суперництва справжніх людей. А ось докладно вивчати статистику колективів необхідно, а також ключові аспекти та механіки кожної версії NHL, оскільки розробники їх нерідко змінюють. Багато професійних бетторів намагаються фіксувати ключові шаблони програмного забезпечення та обчислювати найкращі варіанти для успішного парі.

Другий тип онлайн кіберхокею — змагання кіберспортсменів — досвідчених геймерів. Він не має такий попит внаслідок невеликої кількості турнірів і, відповідно, подій. Проте, якщо уважно стежити за професійною сценою, можна непогано заробляти. Тут беттор повинен керуватися всіма принципами, актуальними для ставок і на інші спортивні та кіберспортивні дисципліни: рівень гри опонентів, історія очних зустрічей, результати в сезоні й на конкретному чемпіонаті. Вже не має такого значення, чи проводиться івент в рамках NHL 19, NHL 20 або NHL 21. Найголовніше — майстерність геймера, на якого ви збираєтеся укласти парі.

Щоб поставити на NHL, ви повинні відшукати в лінії дисципліну, вибрати результат, потім натиснути на коефіцієнт, після чого угода з’явиться в купоні, а вам залишиться лише підтвердити її. У разі успіху виграш буде зарахований на баланс вслід за офіційним оголошенням результату матчу. Але, перш за все, вам знадобиться зареєструватися в конторі. Ось перелік кращих БК, де приймаються парі на кіберхокей:

  • 1xBet;
  • Fonbet;
  • Pinnacle;
  • Olimp;
  • Winline!

Зараз ставки на віртуальні матчі кіберхокею за найвищими коефіцієнтами та мінімальною маржею пропонують онлайн букмекери 1xBet, Фонбет та Leon букмекерська контора.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.