Валорант


Букмекерські контори почали приймати ставки на Валорант зовсім недавно, оскільки комп’ютерна гра була випущена Riot Games влітку 2020 року. Розробники, які створили одну з найпопулярніших змагальних дисциплін League of Legends, вирішили відійти від жанру MOBA і спробувати застосувати свої навички в командному шутері від першої особи. Valorant найчастіше порівнюють з Counter-Strike: Global Offensive. Але, попри загальну схожу концепцію, ігри принципово різні.

Валорант ставки

Творіння Riot Games розроблено на Unreal Engine. На релізі критики зустріли відеогру прохолодно, а від геймерів на неї обрушився шквал зауважень і невдоволень. Проте, зараз команда розробників старанно працює над апдейтами, а керівництво корпорації підтримує проведення професійних чемпіонатів. Саме тому на сайтах БК є можливість робити ставки на Валорант.

Ставки на Валорант грошима: лінії в БК

Популярні онлайн-букмекери поки що пропонують базові ставки на Валорант грошима, оскільки дисципліна молода і ще ретельно не вивчена. Але в цьому є перевага для беттерів, адже коефіцієнти на різні результати доволі часто завищені, тому той, хто добре розуміє особливості гри та про-сцени, сьогодні може непогано заробляти. Найпопулярнішим є парі на переможців матчу.

Усі поєдинки проходять на чотирьох мапах: Ascent, Bind, Split, Haven. Вони різні, тому і результати колективів на тих чи інших відрізняються. Деякі показують кращу статистику на Bind, але на Ascent можуть без шансів поступитися тим самим опонентам. Таке нерідко трапляється, коли формат бою — best-of-3, тобто до двох перемог. Пік вирішальної мапи може стати досить незручним для одного з учасників зустрічі.

З усього цього випливають й інші різновиди ставок на Valorant. Наприклад, фора. Беттер може укласти парі на те, що одна з команд виграє з урахуванням фори в +1.5. Отже, навіть якщо вона програє з рахунком 1:2, відвідувач БК отримає свої кошти с урахуванням прибутку. Безумовно, коефіцієнти на подібні випадки завжди нижче. Також присутня можливість ставити на тотал менше або більше 2.5. Якщо ви оберете ТБ 2.5, але матч триватиме дві мапи та будь-яка тіма переможе 2:0, ви програєте бет. Загалом, варіантів досить багато.

Ставки на Valorant речами

Поки дуже мало букмекерів дозволяють робити ставки на Valorant речами. Якщо ви шукаєте таку можливість, то звертайте увагу на БК, які спеціалізуються на кіберспорті. Офіційно подібна опція, але на інші дисципліни, реалізована в LOOT.Bet і ще декількох конторах.

Щоб приступити до ставок у Парі матч на Валорант скінами, вам знадобиться прив’язати свій Steam-аккаунт до облікового запису БК і використовувати для внесення депозиту особливий сервіс. Не хвилюйтеся, легальні онлайн-букмекери співпрацюють лише з перевіреними посередниками, тому ваші дані не будуть піддаватися ризику крадіжки. У будь-якому випадку сьогодні простіше поповнити баланс звичайною валютою.

Як ставити ставки на Валорант

Якщо ви цікавитеся тим, як ставити ставки на Валорант, то, швидше за все, вас приваблює ця дисципліна, але ви — новачок у беттінгу. Спершу зареєструйтеся в букмекерській конторі та верифікуйте обліковий запис, щоб підтвердити повноліття. Потім внесіть кошти на рахунок і виберіть чемпіонат. У Valorant найбільшими лігами вважаються:

  • G2 Esports Valorant Invitational;
  • RAGE x IGNITION;
  • T1 x Nerd Street Gamers Valorant Showdown!

На перераховані турніри запрошують найпрофесійніших і мотивованих геймерів. Що стосується стратегій, то підійде майже будь-яка, актуальна для CS: GO, Overwatch або іншого шутера від першої особи. Але слід враховувати, що Валорант — нова гра, тому також важливо брати до уваги стаж виступу на про-сцені. Команда навіть зі скромним досвідом на чемпіонатах матиме значні переваги над тією, у якої його немає зовсім. Відеогра, безумовно, перспективна, так що ставки на Valorant скінами або грошима надалі будуть тільки процвітати.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.