Гандбол


Ставки на гандбол почали приймати не так давно в зв’язку з тим, що це молодий вид спорту, який тільки починає розвиватися. Однак вже зараз можна поставити онлайн в деяких БК і розпочати свій шлях до отримання виграшів. Для цього варто вивчати й загальну інформацію про букмекера, і індивідуальні особливості цієї дисципліни. Тільки в такому випадку можна буде перетворити ставки на гандбол на спосіб отримання виграшів.
гандбол ставки

Що потрібно знати про ставки на спорт гандбол новачку

Оскільки це командний вид спорту, ставки на спорт гандбол досить нетрадиційні для букмекерських систем ліній. Перше, що потрібно зробити бетору — це вивчити правила цієї дисципліни. Згідно з одним із них, існують обмеження для одного гравця тримати м’яч довше трьох секунд (гра ведеться руками).

Ставки в букмекерській конторі Леон на спорт гандбол представлені декількома видами:

  • на результат. Тут мова йде про перемогу першої команди (П1), перемогу другої команди (П2) або нічию (Х). зазвичай саме на нічию коефіцієнти досить великі, адже саме через солідну результативність нічия в цьому виді спорту — рідкісне явище. Коефіцієнт може дорівнювати 7.00 і навіть перевищувати це число;
  • на перемогу з форою. У зв’язку з котируванням однієї команди на порядок вище на відміну від іншої для вирівнювання коефіцієнтів в обидва боки букмекери користуються форами. Щоб зрозуміти, чи зіграла ставка, варто до кінцевого результату додати фору, яка озвучувалась букмекером на початку гри;
  • на індивідуальний тотал. Суть в прогнозуванні того, чи зможе конкретна команда забити визначену кількість голів;
  • на тотал. Гандбол вважається досить ефективною та результативною грою, тому під подібними ставками розуміється кількість м’ячів, які можуть бути забиті впродовж матчу;
  • на голи обох команд. В цьому випадку необхідно дати свій прогноз щодо того, чи зможуть команди-суперники забити визначену кількість м’ячів!

Також можна робити системи комбінованих ставок в live режимі (комбінація перемоги однієї з команд і загального тоталу) або ставити на точну різницю м’ячів (таке парі передбачає різницю в три м’ячі — 1-3 м’ячі, 4-6 м’ячів).

Як робити ставки на гандбол та з чого розпочати

Перш ніж дізнатися, як робити ставки на гандбол, необхідно вивчити теорію, прислухатися до порад професійних беторів, а також трохи часу приділити аналізу гандбольних команд. Також рекомендується вивчити інформацію про регламенти гандбольних турнірів онлайн та дані про фаворитів, аутсайдерів, андердогів. Не зайвим буде ознайомитися з правилами букмекерських контор щодо прийому систем ставок онлайн на цей вид спорту.

Поспішіть визначитися з перевіреною БК і приступайте до укладання live ставок, враховуючи при цьому різноманітні секрети та підказки. Переконайтеся в тому, що заробляти гроші онлайн за допомогою бетінгу під силу кожному.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.