Біатлон


З кожним роком ставки на біатлон все більше набирають популярності серед бетторів. Хоча цей зимовий вид спорту важко назвати дуже популярним в Україні та світі, але він цікавий, красивий. Змагання регулярно транслюються на різних каналах, адже спостерігати за ними приємно. Це означає, що ставки на біатлон заслуговують особливої уваги, детального їх вивчення.

Біатлон

Ставки на спорт біатлон: переваги та види

Даний вид спорту дає можливість заробити непогані виграші в букмекерський конторі 1Xbet. Якщо відкинути високу маржу, роль фактора випадковості, сезонність та великий інтервал між live трансляціями, це буде хороший вибір для досвідчених бетторів. Охочим зробити ставки на спорт біатлон варто звернути увагу на такі переваги:

  • велика кількість валуїв;
  • низькі ліміти ставок;
  • можливість виграти для вилочників;
  • наявність ставок в режимі live!

Стиль пересування на лижах в біатлоні є вільним. Довжина лиж не повинна бути меншою за зріст спортсмена мінус 4 см. Максимальна довжина необмежена. Ширина лижі повинна бути від 4 см, а її маса — не менше 750 грамів. Для лижних гонок використовуються лижі та лижні палиці. Стрільба проводиться зі спеціальних неавтоматичних гвинтівок, на яких має бути відсутня будь-яка оптика. Патрон для стрільби має певний калібр і не повинен перевищувати при пострілі швидкість в 380 м/с. У грі передбачено кілька типів гонок: індивідуальна, спринт, естафета, мас-старт, гонка з переслідуванням. Кожен з них має свої секрети та особливості. Кожна рейтингова букмекерська контора пропонує користувачам наступні види ставок:

  • на переможця гонки;
  • хто буде в трійці;
  • хто зробить більше промахів!

Крім того, деякі букмекери пропонують робити ставки на спорт біатлон на кількість промахів з форою, на індивідуальний, парний тотал промахів, міста в ТОП-6, на країну, представник якої здобуде перемогу.

Як робити ставки на гонки біатлон новачкам

Новачки цікавляться, як робити ставки на гонки біатлон та виграти. Професіонали та досвідчені гравці дають дієві поради на тематичних ресурсах. Система проста. Для початку варто звернути увагу на те, що на даний вид змагань впливає багато випадкових факторів.

Теорія про гру та поточна форма спортсменів мають велике значення. Найбільш точну інформацію можна отримати, вивчивши статистику стрілянини спортсменів протягом останніх п’яти-шести стартів. Це система, яка чітко показує, наскільки добре конкретний біатлоніст відчуває гвинтівку. Також варто враховувати мотивацію, погоду.

Поставити на сайті БК онлайн та перемогти

Попри те, що цей вид спорту не входить в ТОП-4 найпопулярніших в Україні та сусідніх країнах, зробити ставки Леон на біатлон онлайн можна на сайтах багатьох БК. Відзначимо, що в лінії цю дисципліну можна бачити не цілий рік: як правило, вона з’являється напередодні змагань. Зима — найкращий період для тих, хто хоче поставити онлайн на улюбленого біатлоніста.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.