Американский футбол


Любителі командних видів спорту повинні відкрити для себе ставки на американський футбол, оскільки регулярний сезон йде протягом всього року. Прогнози можуть приносити стабільний грошовий прибуток, а вибирати можна не тільки переможця. Слід зазначити, що зустрічі часто починаються в 20:00 за європейським часом, тому можна ретельно проаналізувати статистику і вибрати відповідні результати. Знаючи як робити ставки на NFL в режимі Live, можна вигравати по ходу зустрічей за декілька хвилин.

ставки на американський футбол

Ставки на спорт американський футбол з урахуванням лінії

Роблячи Leon ставки на спорт американський футбол, ви маєте можливість прогнозувати переможців в кожній із чотирьох чвертей, а також в одній з двох половин гри. Можна зробити експрес з декількох поєдинків або підійде система, в останній з яких є шанс допустити одну або декілька помилок. Надійна букмекерська контора запропонує широку лінію з різними варіантами вибору:

  • фори з гандикапом;
  • тотали на чверті та на матч в цілому;
  • додаткові результати для кожного з періодів;
  • індивідуальні тотали кожної з команд;
  • вибір найрезультативнішої чверті!

Класичні ставки на американський футбол у букмекерській конторі Парі матч дозволять укласти парі на фору на одну з команд, а тому цей колектив повинен зробити мінусову або плюсову різницю в свою користь. Наприклад, +2.5 означатиме, що навіть при програші 25-27 команда для вас виграє, оскільки кінцевий рахунок для прогнозиста буде 27,5-27.

Як робити ставки на NFL лігу

Не важко буде дізнатися, як робити ставки в 1Xbet mobile на NFL, виграючи на регулярному сезоні. Укладаючи парі онлайн в Live, важливо приймати швидкі рішення. Ваша теорія може включати секрети, до яких ви прийдете в процесі перегляду трансляцій. Вид спорту досить з простими правилами, тому навіть новачок може знайти правильний підхід і система буде прибутковою на довгій дистанції. Роблячи ставки на спорт американський футбол, слід вибрати відповідний результат і натиснути на коефіцієнт, розташований поруч.

Виграші в режимі онлайн по ходу матчів

Щоб робити онлайн ставки на спорт американський футбол, не потрібно вивчати додаткову інформацію. Фори та тотали швидко змінюються в Лайві, а ви повинні натиснути на відповідний коф та він автоматично відправиться в ігровій купон. Також можна складати цілі експреси, заробляючи на кількох матчах одночасно. З огляду на часте проведення матчів в нічний час для європейських країн, краще заздалегідь підібрати кілька легко прогнозованих зустрічей.

Робіть ставки на американський футбол з розумом. В лінії дані прогнози практично нічим не відрізняються від баскетболу, але розвиток подій може відбуватися по-різному, оскільки команди можуть дуже довго добиратися до воріт суперників, а на цьому можна зіграти та виграти.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.