Велогонки


В сучасному бетінгу ставки на велоспорт не дуже популярні, хоча ситуація в будь-який момент може змінитися. В першу чергу це пов’язано з попитом на ринку на цей вид спорту, а він останнім часом зростає. Дізнайтеся як та де можна робити ставки на велоспорт в режимі live та отримувати при цьому реальний дохід.
ставки на велогонки

Де та як робити ставки на спорт велогонки

Онлайн ставки на спорт велогонки рекомендується робити в перевіреній 1XBET букмекерській конторі, яка зарекомендувала себе виключно з позитивної сторони. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт БК і пройти реєстрацію, створивши обліковий запис. Після цього потрібно поповнити ігровий рахунок (депозит), визначитися зі змаганнями та виставити свої ставки. Обов’язкова умова: виконати ретельний аналіз форми, останніх результатів, впливу травм, статистичних даних і тому подібне.

Ставки на спорт Leon велогонки не можуть вразити великим розписом, тому згідно з теорією дозволяється поставити на переможця велозабігу або того, хто вище. Також букмекери пропонують укладати парі лише відносно ТОПових гонок.

Ставки на велоспорт та їх основні види

Дізнавшись про те, як робити ставки на велоспорт онлайн та на що варто звернути увагу при цьому, рекомендується також вивчити інформацію щодо основних видів і системи ставок:

  • перемога в сезоні (велогонці). Велогонка відбувається в декілька етапів (інколи їх може бути більше 20-ти). По сумі результатів кожної гонки визначається загальна турнірна таблиця. Високі коефіцієнти пояснюються тим, що на початку велогонки ймовірних переможців досить багато;
  • перемога на етапі (найбільш популярний вид онлайн ставок в БК, тому що він стосується конкретного заїзду і не потребує від беторів чекати весь сезон для оголошення результатів. Оптимальний варіант — виставити на свого фаворита в режимі live та чекати його перемоги;
  • Попадання в ТОП-3, ТОП-5, ТОП-10. Цей вид ставок допоможе бетору трохи зменшити можливі ризики в випадку програшу його фаворита, але при цьому робиться ставка на те, що обраний гравець може попасти в одну із категорій — ТОП-3, ТОП-5 або ж ТОП-10;
  • дуель велогонщиків. Організовується букмекером. Задача бетора полягає в тому, щоб визначитися з вибором того велогонщика, котрий продемонструє кращі результати в грі!

Також окремо виділяють ще один вид — додаткові ставки. Згідно з їх правилами пропонується поставити на кращого молодого велогонщика або на кращого гірського велогонщика і так далі.

Рекомендується в системі проводити аналіз велосипедних гонок після вивчення рейтингу велогонщиків. Тільки керуючись порадами професійних беторів та дізнавшись їх секрети успішної гри вдасться робити ставки на цей вид спорту та в випадку успіху отримувати додатковий дохід до основного заробітку. Також з часом можна стати професійним аналітиком, який буде створювати власні прогнози на велоспорт і отримувати за це реальні кошти.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.