Бокс

В сучасному світі не проводяться гладіаторські бої часів стародавнього Риму, але можна робити ставки на бокс, який є аналогом бою між двома сильними атлетами. Букмекерська контора дає широкий розпис, пропонуючи азартним гравцям заробити на правильно обраному результаті. Також можна займатися прогнозуванням в режимі Live, вгадуючи переможців в окремих раундах або в певному часовому відрізку бою.

Ставки на бокс

Ставки на спорт бокс в попередній лінії

Всі охочі мають унікальну можливість зробити ставки на спорт бокс задовго до початку зустрічі. Найчастіше коефіцієнти можуть істотно змінюватися, тому що змінюються розклади та з’являються новини, що впливають на моральний дух боксерів. Онлайн ставки на бокс повністю відрізняються від інших видів спорту, оскільки всього лише один точний удар здатний збільшити коф в рази. У попередній лінії ви зможете зустріти більш розширену лінію:

  • вибір переможця в матчі;
  • яким чином завершиться поєдинок;
  • скільки триватиме бій;
  • чи буде один або кілька нокдаунів!

Розміщуючи ставки на бокс онлайн, можна моментально виграти, але в початковій лінії ви побачите зовсім інші показники кофів. Також є можливість зробити експрес з декількох боїв або це може бути система, в останній з яких ви отримуєте дохід навіть при одному або декількох промахах. Теорія тут не завжди збігається з практикою, тому що навіть в такому зрозумілому виді спорту може відбутися все що завгодно і фаворит може впасти на підлогу вже в першому раунді.

Як робити ставки на WBC

Для новачків не стане складністю швидко зрозуміти, як робити ставки на WBC. Відома міжнародна організація проводить події, до уваги яких прикуті мільйони глядачів з різних куточків планети. Секрети полягають в промоутерської компанії, що проводиться для залучення великої кількості вболівальників. Якщо правильно зіставити всю інформацію і взяти до уваги статистику, можна запросто визначити переможця. Ніхто не забороняє використовувати поради від аналітиків, виграючи онлайн в Live режимі по ходу бою. Розвиток подій в рингу може бути повністю передбачуваним, на чому можна з легкістю зіграти та зірвати куш. Явні фаворити часто доводять справу до переможного кінця, а величина коефіцієнтів на них обов’язково перевершить ваші очікування. Бої за участю чемпіонів найчастіше відбуваються в односторонньому порядку, тому ні на секунду не приходиться хвилюватися.

Не всі знають, як робити ставки на WBC і постійно бути в плюсі. Можна по-простому вибирати переможця, але ще більше можна заробити на ексклюзивному вигляді результату. Вгадавши боксера, який зробить разючий удар в конкретному раунді, ви отримаєте привабливе помноження поставленої суми. Азартні ставки на бокс відрізняються від інших, максимально спрощуючи та одночасно ускладнюючи вибір прогнозистів.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.