Віртуальний спорт

З кожним днем ​​ставки на віртуальний спорт стають все більш популярними, тому кількість їх шанувальників безупинно зростає. Тепер не потрібно чекати футбольні, тенісні або хокейні матчі в певний день або конкретний час, оскільки вони будуть проходити постійно. Гравець може вибудувати унікальну стратегію, з якою вийде забезпечити стабільний заробіток на регулярних прогнозах.

Кіберспорт VS віртуальний спорт: основні відмінності

Якщо порівняти кіберспорт та віртуальний спорт, можна зрозуміти, що дані категорії ставок істотно відрізняються. У першому випадку грають реальні люди, а в другому випадку відбуваються матчі за участю штучного інтелекту. Кіберспорт часто може бути досить передбачуваним, бо фаворити майже завжди домагаються перемог. Віртуальний спорт пропонує високі коефіцієнти, оскільки тут ніколи не буває явних фаворитів. Сайт букмекерської контори Парі матч надасть можливість постійно укладати парі на події, які безупинно проходять одна за одною. У лінії ви знайдете різні види спорту:

  • віртуальний футбол;
  • віртуальний теніс;
  • віртуальний баскетбол;
  • віртуальний хокей;
  • віртуальні бої!

Порівнюючи кіберспорт та віртуальний спорт, важливо зрозуміти різницю. Змагання в комп’ютерних іграх за участі кіберспортсменів теж відбуваються досить рідко, тому не завжди виходить укласти парі та виграти пристойну суму. Дуже часто змінюється розклад і складно дочекатись певного матчу, щоб зробити на нього ставку. Комп’ютерний симулятор спортивної дисципліни функціонує в безперервному потоці, і він не може підлаштовувати потрібні результати. Все досить непередбачуваний, тому ставки на віртуальний спорт є чесними та з ними можна дійсно вийти в хороший плюс на довгій дистанції.

Ставки на віртуальний футбол

Букмекерська контора запропонує спрогнозувати тотал, фору або переможця, якщо ви захочете поставити на віртуальний футбол. Матчі з’являються в лінії за годину, а значить, буде час зробити правильний вибір. Ніхто не забороняє робити ставки на віртуальний спорт, запускаючи такі ж матчі на своєму комп’ютері або ігровій консолі. Ви можете включити такий самий поєдинок, подивившись, який в підсумку буде рахунок. Букмекерська контора не використовує реальних людей для отримання потрібного результату!

Віртуальні бої — швидкий виграш за кілька хвилин

Топові букмекерські контори завжди запропонують широку лінію, навіть якщо ви робите ставки на комп’ютерний спорт. Багатогранний розпис дозволить зробити вірний вибір. У деяких випадках ставки на комп’ютерні бої можуть запропонувати навіть більше коефіцієнтів, ніж в реальних протистояннях UFC. Кібербокс не менш видовищний, тому буде можливість з азартом дивитися за прямими трансляціями. Віртуальний спорт все більше набуває популярності, користуючись своєю реалістичністю, яка з’явилася після впровадження нових технологій в процесі створення ігрової графіки.

Ставки на віртуальний баскетбол

Популярна букмекерська контора дозволить спрогнозувати навіть баскетбольні матчі за участю штучного інтелекту. Такі поєдинки досить непередбачувані. Ставки на віртуальний баскетбол також дозволять виграти пристойну суму, тому що навіть тут може статися нічия з переходом в овертайм.

Ставки на віртуальний хокей кожні 15 хвилин

Всього лише 15 хвилин триває один матч, тому віртуальний хокей пропонує моментально заробити. Якщо ви знаєте, в якій команді сильніший склад першої п’ятірки, можна з легкістю зробити виграшний прогноз.

Ставки на віртуальний теніс

Дуже популярним став кібертеніс, оскільки досить просто можна спрогнозувати переможця зі ставкою на високий коефіцієнт. Кілька матчів можна взяти в експрес, перемноживши кофи для отримання більшого прибутку.

Ставки на віртуальний гандбол

Кращі букмекерські контори запропонують зробити прогноз на кібергандбол. Унікальний різновид віртуального спорту є відмінною рисою топової БК. Дивовижні матчі дозволять насолодитися улюбленою грою в будь-який час доби.

Ставки на віртуальний спорт — сучасні прогнози

Ставки на віртуальний спорт є сучасним видом прогнозування. Ніхто не зможе скасувати матч, тому букмекерські компанії теж віддають даній лінії особливу перевагу. Ви не будете переживати про склад команди або про погоду, оскільки другорядні фактори не грають ніякої ролі. Букмекерські контори щохвилини пропонують нові поєдинки. Офіційний сайт букмекерської компанії запропонує широку лінію. Великий вибір допоможе з легкістю виграти. Перейшовши на сайт букмекерської контори, можна знайти такі віртуальні дисципліни: футбол, баскетбол, теніс і багато інших. Ставки на віртуальний спорт приваблюють своєю непередбачуваністю і високими коефіцієнтами.

Тепер можна забезпечити реальний грошовий дохід на прогнозах в максимально короткий термін. Всі охочі можуть робити ставки на віртуальний спорт кожні 15 хвилин. У будь-який час доби грають відомі команди та тенісні гравці, тому немає ніяких часових обмежень. Можна істотно поліпшити фінансовий добробут, насолоджуючись реалістичною графікою під час чергового протистояння між штучними інтелектами.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.