Шахи


Ставки на шахи з кожним роком набирають все більшої популярності. Секрети такої уваги до цієї дисципліни прості. Шахи — давня інтелектуальна гра, яка сьогодні вважається офіційним видом спорту. Тому не дивно, що багато букмекерських контор пропонують укласти парі саме на цю гру. Та перед тим, як зробити ставки на шахи на кругленьку суму, варто детально ознайомитися з особливостями розваги.

ставки на шахи

Ставки на шахові турніри: види

Ставки на шахи були введені букмекерськими компаніями, щоб охопити специфічну аудиторію. Гравці можуть змагатися один з одним, розробляти безліч власних стратегій, тестувати тактики. Передбачені ставки на шахові турніри європейські та світові, отже є де розгулятися.

Рейтингові БК приймають декілька видів парі:

  • перемога одного з суперників або нічия;
  • перемога або нічия з форою;
  • на виграш в турнірі та вихід на наступне коло;
  • білі-чорні (на колір фігур переможця)!

Також деякі ведучі букмекери можуть пропонувати довгострокові парі. Наприклад, на перемогу певного спортсмена не в конкретному поєдинку, а за результатами всього турніру. Усі ці нюанси вказуються в умовах конкретної компанії, тому варто ознайомитися з інформацією до реєстрації та поповнення рахунку.

Як робити ставки на шахи: інструкція

Новачки у світі беттінгу цікавляться: як робити ставки на шахи та вигравати. В цілому, процедура проста та зрозуміла для тих, хто вміє грати та цікавиться даним видом спорту. Спочатку треба вибрати надійного букмекера, зареєструватися, внести депозит та активувати бонуси за їх наявності. Після цього варто обрати подію в лінії та вказати бажану суму. У разі виграшу суму дозволяється вивести або використати для наступного чемпіонату.

Усе вище сказане можна робити через телефон або з ПК. Грати онлайн у Парі матч з мобільного подобається багатьом гравцям, адже можна займатися улюбленою справою у зручному місці та у зручний час. Рейтингові букмекери пропонують користувачам використовувати програму для смартфонів, щоб завжди мати доступ до персонального кабінету та не пропустити нічого важливого.

Букмекерські ставки на шахи: особливості

Тим, кого цікавлять букмекерські ставки на шахи, варто звернути увагу на деякі особливості цього виду спорту. До важливих факторів, що мають прямий або непрямий вплив на кінцевий результат, відносять стиль ведення партії (захист або атака), відрізки часу (з закінченням часу у деяких учасників може проявлятися нервозність), мотиваційний фактор. Не варто ігнорувати очні зустрічі гравців в минулих чемпіонатах. Все це дозволить намалювати перед собою чітку картину та розробити свою власну тактику. Експерти рекомендують розібратися в деталях, прочитати поради в інтернеті або на сайтах обраних БК.

Вкрай важливо вивчити шахові правила в цілому, розібратися з регламентом турнірів, зі спеціальними партіями та іншими нюансами. На сайтах букмекерів часто публікується теорія ставок, яка також стане у пригоді. Чим більш професійним буде підхід, тим більш успішним буде результат. Букмекерські ставки на шахи дозволяють непогано заробити, але треба мати трохи терпіння, знань та везіння.

Зробити ставки на шахи: стратегія

На ставки на шахи стратегія безпрограшна не зустрічається. Але є свої особливості, які при правильному аналізі аналітиці можна використовувати на свою користь. Стратегія «наздоганяння» оптимальна для турнірів. У цьому виді спорту дуже рідко зустрічаються будь-які затяжні серії гравців. Тому тут умісна сталість. Наприклад, якщо спортсмен програв 2-3 партії поспіль, то можна наздогнати нічию в 1-3 рази. Але варто пам’ятати, що стратегія «наздоганяння» вважається однією з найбільш ризикованих.

Для досвідчених гравців, охочих робити ставки на шахи, стратегія нічия з участю гросмейстерів підходить більше. Вона зустрічається набагато частіше, ніж результати на перемогу одного з спортсменів. Тому добре працює страховка на одного з гравців з нульовою форою. Наприклад, якщо в матчі «білі» проти «чорних» взяти на перемогу «Білих» з форою 0, а матч закінчиться нічиєю, то букмекерська контора здійснить повернення ставки.

Ставки на шахи онлайн важко назвати лідерами букмекерського ринку, але свою нішу вони тримають впевнено. Ця гра відома вже понад 1,5 років та не втрачає актуальність. Можливість грати з суперниками зі всього світу додає ще більше цікавості. Хороша лінійка на ставки на шахові турніри часто зустрічається на сайтах рейтингових букмекерських контор. Кожен цінитель даної розваги може легко сумістити приємне з корисним: дивитися чемпіонат онлайн та вигравати реальні гроші зі швидким виводом зручними способами. У разі виникнення питань чи труднощів варто звертатися до менеджерів, в цілодобову технічну підтримку. Контакти публікуються у відкритому доступі.

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.