Англійський клуб купив захисника Динамо Київ за 17 мільйонів євро

Віталій Миколенко Евертон

Евертон та Динамо Київ досягли згоди щодо погодження угоди, після якої український захисник Віталій Миколенко перейде в англійський клуб вже цієї зими. Футболіст Динамо демонстрував відмінний прогрес, тому його продаж у хорошу команду Європи є абсолютно виправданим. Спочатку Евертон пропонував менше, але потім після тривалих переговорів вийшло досягти вдалої для київського клубу угоди. Миколенко точно увійде до основного складу нової команди, тому вже після новорічних свят українські вболівальники зможуть побачити його на футбольному полі в складі нового колективу.

У свої 22 роки український захисник провів 89 матчів за Динамо Київ та забив п’ять голів. Він виділяється високою швидкістю, впевненою грою у захисті та постійною підтримкою в атаці. Він може швидко переходити від власних воріт на бік суперників, періодично створюючи гольові моменти з лівого флангу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.