Аргентина виграла у Чилі у принциповому футбольному матчі

Чилі Аргентина футбол

Після програшу у 2016 році у фіналі Кубку Америки аргентинська збірна з футболу вважає Чилі принциповим суперником. Навіть без Мессі Аргентина змогла виграти у рамках відбору на Чемпіонат Світу 2022 року у Катарі. Біло-сині змогли гарантувати собі вихід у фінальну стадію престижного турніру. Аргентина повела з перших хвилин, але потім пропустила і ще в першому таймі Мартінес знову вивів фаворитів вперед. З рахунком 1-2 на користь Аргентини матч закінчився, а всі охочі змогли зробити ставки в букмекерській конторі Фонбет на точний рахунок або на чисту перемогу господарів стадіону. На сайті БК дають максимально широку лінію та високі коефіцієнти на всі матчі відбору на ЧС 2022.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.