Центральний матч АПЛ між МЮ і Ліверпулем був перенесений

Матч МЮ перенесений

Невдоволення фанатів МЮ стало причиною перенесення центрального поєдинку АПЛ за участю Манчестер Юнайтед і Ліверпуля. Агресивно налаштований натовп за годину до початку матчу увірвалася на стадіон, висловлюючи своє невдоволення керівництву улюбленого клубу. Сім’я Глейзерів має контрольний пакет акцій МЮ, але в одному з недавніх інтерв’ю вони висловилися, що з радістю б продали клуб. Відомий боєць MMA Коннор Макгрегор виставив пост, в якому запитує своїх фанів про можливу покупку МЮ.

В матчі проти Ліверпуля могла вирішитися доля чемпіонства в АПЛ сезону 2020/2021. Якби команда Клоппа здобула перемогу, чемпіоном став би Манчестер Сіті. Але тепер матч з МЮ буде перенесено на іншу дату і, швидше за все, він пройде нескоро. Спочатку поєдинок хотіли відкласти на кілька годин, але бійки між фанатами стали причиною категоричного скасування гри в неділю 2 травня. «Червоні дияволи» в найближчий четвер повинні провести матч відповідь в півфіналі Ліги Європи проти Роми. У першій зустрічі на Олд Траффорд вони виграли в італійського клубу з розгромним рахунком 6-2.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.