Челсі з Брайтоном розійшлися нічиєю

Челсі Брайтон футбол

Переможець клубної Ліги Чемпіонів не зміг взяти три очки в англійському чемпіонаті. Челсі у домашньому поєдинку зіграло внічию з Брайтоном. Не самий найсильніший суперник зміг реалізувати один гольовий момент, а претенденти на титул чемпіонів АПЛ не реалізували велику кількість гольових моментів. Лукаку забив гол на 28 хвилині матчу, а потім господарі стадіону продовжили створювати постійний тиск на суперників, але на останніх секундах зустрічі Брайтон все-таки зміг зібратися і забив м’яч у відповідь у ворота Менді. Цей сенсаційний результат порадував підопічних Пепа Гвардіоли, які виграли у Брентфорда на виїзді та зміцнили передові позиції у найпрестижнішому футбольному чемпіонаті Європи.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.