Чемпіони Олімпіади з хокею присвятили перемогу Україні

Хокей Фінляндія Олімпіада

Головною подією будь-якої зимової Олімпіади є фінальний матч із хокею серед чоловіків. Перемога Фінляндії у фіналі у ОКР стала особливою для українців, оскільки чемпіони присвятили свою перемогу Україні, підтримавши країну в непростий час. Фінські спортсмени повідомили про свою підтримку у соціальних мережах, що сьогодні стало головною подією у світі спорту. А на фінальний матч можна було зробити ставку в букмекерській конторі Winline, зірвавши непоганий куш у разі правильно вгаданого рахунку. Фінляндія заслужено виграла Олімпіаду, показуючи чудову гру протягом усіх змагань. Для фінів була досить вдала сітка, оскільки Словаччина виграла сильну збірну США. Також сенсаційно програла на ранній стадії Канада.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.