Чемпіони Європи з футболу сенсаційно не виграли групу відбору на ЧС 2022

Італія футбол ЧС

Італійська збірна команда з футболу не змогла вийти з першого місця у своїй групі відбору на Чемпіонат Світу 2022 року. В останньому матчі групового турніру проти Ірландії їм не вдалося реалізувати наявні гольові моменти. Швейцарія у паралельному поєдинку без проблем розібралася з болгарами, вигравши 4-0.

Тепер Італії доведеться грати у стикових матчах за вихід на Чемпіонат Світу у Катарі 2022 року. Звісно, чемпіони Європи будуть фаворитами у цих зустрічах, але з реалізацією гольових моментів спостерігаються суттєві проблеми. Також може бракувати мотивації після перемоги на престижних змаганнях. Не виключено, що Італія може потрапити на Україну, якщо українські футболісти таки зможуть здобути перемогу на Боснії та Герцеговині за вдалого результату у матчі Фінляндії проти володарів останнього титулу чемпіонів Ліги Націй — Франції.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.