Черговий тріумф Олександра Звєрєва в Цинциннаті

Звєрєв Рубльов Цинциннаті

Німецький тенісист після перемоги на Олімпійських Іграх в Токіо продовжив свою тріумфальну серію перемог, вигравши престижний турнір в Цинциннаті. Він може добитися максимального успіху на майбутніх змаганнях Великого Шлему в Нью-Йорку на US Open. У минулому сезоні він програв Тіму в фіналі після того, як вів по партіях 2-0. Зараз Звєрєв молодший перебуває у відмінній формі, що підтверджують його результати на американських кортах. У фіналі Цинциннаті він виграв у Рубльова з рахунком 2-0, продемонструвавши впевнений теніс на задній лінії. Його суперник не зміг показати свою гру, тому Олександр з легкістю завоював черговий титул на турнірі серії Мастерс.

Ключову роль зіграв драматичний півфінальний поєдинок проти Стефаноса Ціціпаса, в якому Звєрєв програвав з рахунком 1-4 в третій партії. Два брейки були в запасі грека, але камбек Олександра дозволив йому змінити хід зустрічі. Схожий сценарій був в Токіо, коли німецький тенісист програвав Джоковичу, але зміг перебудуватися, щоб скористатися помилками суперника. Звєрєв істотно посилив гру на задній лінії. Він намагається не форсувати події, вичікуючи помилок суперника. Його теніс має об’єктивну зрілість, яка грунтується на величезному досвіді в такому юному віці. Фізична підготовка надає йому впевненості, що в підсумку конвертується в перемоги. На US Open він постарається продовжити переможну серію, бувши одним з головних фаворитів на поточний момент. Його основними опонентами в боротьбі за титул Великого Шлему будуть Надаль, Джокович і Медведєв. Звєрєв вже точно зіграє у фінальному турнірі року. Даний сезон максимально успішний для німця, не враховуючи кінцівку тенісного року.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.