Цікаві новини з тенісного турніру в Мадриді

Тенісний турнір Мадрид

Два російських тенісиста сенсаційно програли на турнірі в Мадриді. Спочатку абсолютно логічно вибув зі змагань Медвєдєв, який поступився в трьох сетах чилійцеві Гарину. Він програвав протягом усієї зустрічі, поступаючись в грі на задній лінії. Грунтове покриття для нього все ще є проблемою, тому результати не дозволяють досягти максимальної вершини у вигляді першого рядка світового рейтингу. Рубльов також несподівано програв високорослому американцю Існеру з рахунком 2-1. Подача Джона стала ключовим аргументом для проходу в наступний круг престижного грунтового турніру.

Надаль без проблем розібрався з талановитим тенісистом Попиріним. А першою володаркою квитка в заповітний фінал Мадрида стала перша ракетка світу — Ешлі Барті. Вона легко обіграла іспанку Бадосу і змогла вперше в кар’єрі вийти у фінал даного Мастерса. У другому півфіналі Соболенко зіграє проти Павлюченковою, де фавориткою є саме білоруська тенісистка. Барті та Соболенко можуть знову зустрітися у фіналі турніру після гри в Штутгарті одним тижнем раніше.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.