Цікаві події з тенісної Барселони

Теніс турнір Барселона

Щорічний тенісний турнір в Барселоні почав підносити сюрпризи. Італійський гравець Фабіо Фоньіні був дискваліфікований після образи в бік судді. Сам тенісист повністю спростовує, що він кого-небудь ображав, але рішення головного арбітра не може бути безпідставним, тому, швидше за все, некоректні висловлювання дійсно прозвучали. Фабіо грав з іспанцем Сапата Міральєсом і після програшу в першому сеті 6-1 рахунок у другій партії був 4-4. Фоньіні буде змушений виплатити грошовий штраф, але навряд чи його відсторонять від участі в наступних турнірах.

Рафаель Надаль сенсаційно програв білоруському тенісисту перший сет у Барселоні. Матч проходив на корті, який названий на честь Рафи та на трибунах було багато вболівальників, які підтримали свого співвітчизника, і він все-таки виграв матч в трьох сетах. Але що стало причиною поразки в першій партії проти не самого сильнішого суперника? Швидше за все, Надаль не встиг вирішити психологічні проблеми, які він відчував після розгромної поразки від Рубльова в Монте Карло. Але Рафа вже повернувся і тепер саме він є головним фаворитом на титул в Барселоні.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.