Центральний матч футбольної Бундесліги закінчився трилером

Баварія Борусія Дортмунд

Мюнхенська Баварія останні сезони виграє всі принципові матчі проти топових клубів у Бундеслізі та у Лізі Чемпіонів. У 14 турі німецького чемпіонату Баварія обіграла дортмундську Боруссію з рахунком 2-3. Вже на п’ятій хвилині господарі стадіону відкрили рахунок, але отримали два голи у відповідь ще в першому таймі. Потім Борусія Дортмунд змогла зрівняти рахунок, а другий гол Роберта Левандовського на 77 хвилині з пенальті — став вирішальним. Баварія передбачувано виграла важливий матч у Бундеслізі, довівши свою перевагу коштом командної гри.