Донецький Шахтар намагатиметься зробити неможливе у матчі проти Інтера

Інтер Шахтар ЛЧ

Український клуб налаштований рішуче, попри одне очко у групі з топовими клубами Європи. Наступний поєдинок «гірники» проведуть у Мілані проти Інтера, не бувши фаворитами матчу. Тільки перемога влаштовує Шахтар Донецьк, тож у даному матчі ми можемо побачити досить відкритий футбол. Зробити ставку на тотал більше 2.5 або навіть 3.5 голів найкраще в букмекерській конторі VBet, де можна знайти великий розпис з різними видами індивідуальних і загальних тоталів.

Другий поєдинок цієї групи між Реалом та Шерифом для Шахтаря важливий у тому плані, що іспанський клуб має вигравати. Ніхто не вірить, що молдавські футболісти зможуть повторити успіх, але поки матч не почався — все можливо. А найвищий коефіцієнт на перемогу Шеріфа можна знайти у букмекерській конторі VBet, скориставшись одним із привабливих бонусів після реєстрації.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.