Драматичний півфінал на тенісному турнірі ATP CUP

ATP CUP Канада

Канадські тенісисти продемонстрували волю до перемоги та виграли у росіян у напруженому протистоянні в рамках ATP CUP. Впевнена перемога Медведєва не дозволила його збірній пройти у фінал престижних змагань, бо його напарник не дотягував до високого рівня гри. Вирішальний поєдинок у парному розряді спочатку почався не на користь канадців, які програли перший сет. Потім Шаповалов і Оже-Альясім зібралися і почали використовувати помилки недосвідченого гравця Сафіуліна. Третій сет було розіграно до 10 переможних очок на тай-брейку, внаслідок чого Канада виграла з рахунком 10-7 і вийшла у фінал ATP CUP, де зіграє проти Іспанії. Вирішальне протистояння двох найкращих збірних не виділяє явних фаворитів, але у канадців молоді тенісисти більш мотивовані.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.