Два феєричних фінали на Мастерсі в Римі

Швентек Надаль Рим

Тенісний турнір в Римі подарував глядачам два найцікавіших фінали в чоловічій і жіночій сітці. Рафаель Надаль впевнено дійшов до вирішального матчу, стратегічно перегравши високорослого американця Опелку в півфіналі з рахунком 6-4 6-4. Джокович дивом повернувся в матчі проти Ціціпаса, постійно програючи по ходу зустрічі. Новак зміг переламати хід поєдинку, дякуючи перерві через дощ. У фіналі Надаль виявився все-таки сильніше, перегравши серба у вирішальній партії з рахунком 6-3. Рафа знову буде одним з головних претендентів на титул в Парижі на Ролан Гаррос, але молоде покоління приїде на турнір Великого Шолома з максимальною мотивацією.

В жіночому фіналі сталася справжня сенсація. Не стільки здивував результат, як сам рахунок. Іга Швентек переграла свою опонентку Кароліну Плішкову з ганебним рахунком 6-0 6-0, що стало одним з рекордних показників у фіналах Мастерсів у всій історії тенісу. У чешки взагалі не йшла гра на своїй подачі, а з прийомом у неї завжди були проблеми. Швентек в минулому році виграла Ролан Гаррос, довівши на даному турнірі в Римі, що та перемога на грунтовому покритті не була випадковою.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.