Дженоа Андрія Шевченка пропустило три голи від Лаціо на виїзді

Лаціо Дженоа Шевченко

У Серії А українському тренеру та легендарному футболісту доведеться впоратися з величезними труднощами. Андрій Шевченко самостійно погодився на подібний виклик, взявши команду, яка не має гідних гравців. Дженоа продовжує всім програвати. У п’ятничному матчі проти Лаціо гості не змогли показати командний футбол, забивши лише один м’яч і пропустивши одразу три голи.

На 35 хвилині матчу Лаціо вийшло вперед після вдалого удару Педро. Потім упродовж тривалого часу в центрі поля відбувалася позиційна боротьба за м’яч. На 75 хвилині господарі стадіону подвоїли рахунок, після чого Дженоа зламалося психологічно та пропустило третій гол на 81 хвилині. Гол престижу у ворота Лаціо не зіграв жодної ролі, тож клуб Андрія Шевченка знову не зміг взяти навіть 1 очко у Серії А. Тепер доведеться зробити неможливе, тому що відрив від решти команд тільки збільшується. Перемогу в кубку Італії не можна вважати успіхом, а отже, Шевченку треба провести серйозну трансферну політику під час зимового міжсезоння. У пресі регулярно з’являються новини, що український тренер планує придбати гравців із національної збірної. Багато футболістів з України не проти перейти до італійського чемпіонату, тому ми зможемо побачити суттєве посилення цієї зими. У другій половині сезону Дженоа має вичавити максимум із домашніх матчів. Також слід зазначити не найвдаліший календар, бо команді Шевченку доводилося протистояти протягом останнього місяця найкращим клубам Італії. Не можна звинувачувати легенду українського та європейського футболу у тому, що саме він винен у поразках. Андрій Шевченко має колосальний досвід, який він зможе конвертувати в бажані результати для своєї нової команди.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.