Дженоа Андрія Шевченка забила гол та програла Сампдорії

Дженоа Сампдорія Шевченко

Дербі за участю Дженоа та Сампдорії, на жаль, для українських уболівальників футболу закінчилося поразкою команди Андрія Шевченка. Клуб продовжує зазнавати суттєвих труднощів у захисній лінії, пропускаючи велику кількість голів у кожному матчі. Букмекери з самого спочатку вважали Дженоа аутсайдером у цьому поєдинку, що підтвердилось на результаті на табло.

На 7 хвилині матчу Сампдорія забила свій перший гол. Габбіадіні реалізував гольовий момент, після чого тиск на ворота Дженоа тільки посилився. Якщо подивитися на післяматчеву статистику, можна зробити висновки, що господарі стадіону виглядали на полі набагато кращими, але з реалізацією були явні проблеми. На початку другого тайму Сампдорія знову забила гол, а вже на 67-й хвилині знову відзначився Габбіадіні. Лише на 78 хвилині Дестро зміг забити перший гол у кар’єрі Андрія Шевченка, як тренера нової команди. Такий результат не можна назвати вдалим, тому що українська легенда знову опиниться в центрі обгрунтованої критики. На даний момент Дженоа знаходиться на 19 із 20 позицій у Серії А, відстаючи від Спеції на 2 очки.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.