Ефектний матч між Реалом та Барселоною у Суперкубку Іспанії

Барселона Реал Мадрид

У першому таймі команди обмінялися першими голами. Спочатку гольовий момент реалізував Вінісіус Джуніор на 25 хвилині, а потім наприкінці першої половини матчу рахунок зрівняв Де Йонг. Другий тайм також став не менш ефектним. Знову мадридський Реал вивів уперед Бензема, після чого ніхто не вірив, що Барселона зможе повернутися, але рахунок став 2-2 після успішного удару у виконанні Фаті. Поєдинок продовжився у додатковий час. Вальверде забив за Реал у додатковий час, після чого мадридський клуб довів матч до переможного кінця.