Епічна перемога Рафаеля Надаля на Australian Open 2022

Надаль Медведєв Австралія

Після двох програних сетів у фінальному матчі проти Медведєва Рафаель Надаль зміг проявити неймовірну волю до перемоги. Іспанець скористався багаторічним досвідом, намагаючись виграти у кожному розіграші. Його суперник трохи втомився, тому Надаль зміг перейти до атакувальних дій та зрівняв рахунок за партіями 2-2. А у вирішальному сеті Рафа вже повів із брейком і міг достроково завершити матч, але програв свою подачу за рахунку 5-4. Далі був черговий брейк на подачі Медведєва, а потім Надаль таки забив кілька м’ячів і став переможцем Australian Open в епічному матчі. Після перших двох сетів усі охочі могли зробити ставку у букмекерській конторі Фаворит, вигравши на перемозі Надаля з коефіцієнтом понад 10 на чисту перемогу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.