Фаворити четвертого турніру Великого Шлему на US Open 2021

US Open 2021

Американський турнір Великого Шлему вперше за 24 роки пройде без участі Роджера Федерера, Рафаеля Надаля і Серени Вільямс. Хоча б хтось один з них під час цього періоду брав участь в престижному турнірі. Наступне покоління тенісистів готове до нових перемог, тому крім Новака Джоковича в якості фаворитів виступають Медведєв, Ціціпас і Олександр Звєрєв. Всі вони в юному віці мають величезний досвід виступів у фінальних стадіях престижних турнірів. Кожен з них обігравав Джоковіча, тому сербу буде вкрай непросто втілити свою мрію в реальність і виграти всі чотири турніри Великого Шлему, оформивши заповітний Золотий Шлем. Новак може випередити своїх принципових суперників, вигравши 21 Шлем, що буде на один більше в порівнянні з досягненнями Надаля і Федерера.

Перший тур чоловічої сітки міг подарувати сенсацію з вильотом Стефаноса Ціціпаса, який програвав Енді Маррею з рахунком 2-1 по сетах. Грек зміг перебудуватися, виклашився на максимум. Британцеві не вистачило фізичної підготовки, тому Ціціпас виграв четвертий і п’ятий сет з рахунком 6-3. Джокович досить просто обіграв молодого гравця Руне, але ніхто не очікував, що перша ракетка світу програє другий сет на тай-брейку. Всі австралійські тенісисти вилетіли в першому ж раунді, не показавши гідної гри. Нік Кірьос провалює цей сезон, постійно маючи проблеми з мотивацією.

У жіночій сітці не було сенсацій в першому колі, що вже є свого роду сенсацією. Халеп переграла Джорджі, довівши що результати італійки на останніх турнірах були вдалими коштом сприятливого жеребкування і вильоту серйозних суперниць. На US Open 2021 фаворитками будуть Плішкова Кароліна, Аріна Соболенко, Барті, Осака та Андрееску. Остання з них рідко бере участь в турнірах, але не один раз у неї виходило домагатися максимального результату.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.