Фаворитки тенісного турніру в австралійській Аделаїді

Теніс Аделаїда

У 2022 році на тенісних змаганнях в Аделаїді зібрався серйозний склад учасниць. У турі WTA зараз дуже сильна конкуренція, тож переможницями різних турнірів стають нові тенісистки.

Азаренко виграла перший матч проти іспанки Бадоси із впевненим рахунком у двох партіях. Швентек та Кенін теж швидко виграли свої матчі, а молода спортсменка Коко Гауфф продовжує отримувати дорогоцінний досвід у свої 22 роки. Американка легко розібралася в Аделаїді з Ейкері, тому у другому турі австралійського турніру ми побачимо безліч цікавих матчів за участю топових тенісисток. Саме з Ешлі Барті доведеться зіграти Гауфф, а отже, може, виникнути боротьба або навіть відбудеться перша сенсація. Білоруска Соболенко зіграє у другому колі проти Кайли Жуван, для останньої з яких цей матч буде вкрай важливим для покращення рейтингу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.