Федерер планує виграти Вімблдон 2021 року

Федерер Ролан Гаррос

Швейцарський тенісист продовжує дивувати своїх уболівальників і інших тенісистів, демонструючи в свої 39 років феноменальну гру. Навіть після двох операцій на коліні він зміг пройти до четвертого раунду престижного тенісного турніру в Парижі. Але затяжний матч проти Кепфера став причиною відмови від участі в змаганнях. Поєдинок тривав понад три з половиною години і в той момент, коли всі думали що Роджер, швидше за все, програє, він повернувся в гру і проявив бійцівські якості. Але такі навантаження не дають йому можливості швидко відновитися після своєї відсутності в турі. Гра на ґрунті завжди вважалася більш складною фізично, тому більш підготовлені тенісисти на зразок Рафи Надаля або Джоковича демонструють стабільні результати протягом багатьох років.

Федерер планує виступити на Вімблдоні, який може стати його останнім турніром в разі його перемоги. Так припускають деякі любителі тенісу, тому що Роджер знаходиться на етапі завершення кар’єри і його відмови від участі в змаганнях ні до чого доброго не приводять. Швейцарець до Вімблдону буде виступати в Галле, який він виграв 10 разів. У нього є непогані шанси провести вдалий трав’яний сезон, оскільки його пересування по корту викликає повноцінну впевненість в собі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.