Федерер знову став найбільш високооплачуваним тенісистом року

Федерер теніс

Відомий швейцарський тенісист знову здивував громадськість своїм річним доходом. Зігравши всього лише два матчі та заробивши в них 35 тисяч доларів, Федерер отримав 90 мільйонів доларів від спонсорів. У порівнянні з Джоковичем і Надалем ця сума зароблених за рік грошей в рази більше. Роджер співпрацює з відомими компаніями Rolex, Uniqlo, Credit Suisse, Mercedes-Benz, Rolex, Wilson і Moet & Chandon. У минулому році він став найбільш високооплачуваним спортсменом у світі, а в цьому році його позиція в цьому ж рейтингу стала сьомою.

Роджер повернувся в тур після операції на коліні, але відмовився від участі в усіх тенісних турнірах грунтового сезону. Тренерський штат говорить про те, що він повинен з’явитися на кортах Ролан Гаррос, оскільки планує провести вдалий трав’яний сезон, поборовшись за черговий титул на Вімблдоні.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.