Фінал чоловічого Вімблдону 2021 року

Берреттіні Джокович Вімблдон

Після торішньої перерви в зв’язку зі світовою пандемією Новак Джокович через два роки знову вийшов у фінал Вімблдону, зігравши ще більш впевнено, ніж на Ролан Гаррос в цьому сезоні. Виліт Федерера зіграв ключову роль, тому що для серба він був би найнебезпечнішим суперником. У першому півфіналі Новак стратегічно розібрався з Денисом Шаповаловим, вигравши в трьох сетах з рахунками в партіях 7-6 7-5 7-5. Канадський тенісист вигравав найкрасивіші розіграші та викладався на всі 100%, але досвід Джоковича зіграв ключову роль, тому перша ракетка світу скористалася хвилюванням молодого суперника.

У другому півфіналі зустрічалися Берреттіні та Гуркач. Кривдник Федерера не був фаворитом матчу і в цей раз, що підтвердив кінцевий рахунок на табло. Італієць знову проявив акуратну біля сітки, відмінно відіграючи в захисті. Маттео вважається одним з найперспективніших гравців, а на траві він відчуває себе неймовірно комфортно. Берреттіні впевнено тримає свою подачу, швидко пересуваючись по задній лінії та сильно пробиваючи по кутах корту. З мінімальною кількістю помилок він проходить суперників одного за іншим. Після першого виграного сету з рахунком 6-3 з двома брейками Маттео помстився за Федерера, обігравши Гуркача в другій партії 6-0. Швидше за все, Роджер з радістю спостерігав за цією партію по телевізору, але, на жаль, він вже не зіграє в фіналі Вімблдону проти Джоковича в цьому році. Гуркач після двох програних партій зробив ставку на власну подачу і витерпів до самого тай-брейку. Поляк зумів реалізувати невелику перевагу, але вже в четвертій партії знову отримав два брейки на своїй подачі та програв матч італійцеві з рахунком 3-1 по сетах.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.