Фінляндія обійшла збірну України у відборі на ЧС 2022 року

Фінляндія Україна ЧС

Відбірковий груповий турнір напередодні майбутнього Чемпіонату Світу з футболу 2022 може завершитися для української збірної повним розчаруванням. На даний момент розклади у групі зберігають шанси для двох збірних. Україна та Фінляндія можуть вийти у плей-офф з другого рядка групи, а Боснія та Герцеговина вже остаточно втратила всі шанси пройти далі. Все вирішиться в останньому турі відбірного турніру, який відбудеться 16 листопада.

Франція забронювала собі перше місце, тому вони можуть не викладатись на максимум в останньому матчі проти Фінляндії. Але за правилами футбольних змагань не можна спеціально програвати матчі. Наразі фіни мають 11 очок, Україна 9, а Боснія та Герцеговина 7. Тепер українській збірній треба лише перемагати на виїзді. З одного боку, суперники максимально придушені морально після вильоту з боротьби, але треба сподіватися, що Фінляндія не обіграє на своєму полі чинних чемпіонів світу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.