Футбольна Барселона дивом вирвала перемогу у Ельче на Камп Ноу

Барселона Ельче футбол

Черговий провал каталонської Барселони міг статися у суботу 18 грудня. Команда Хаві досить впевнено розпочала матч проти Ельче на Камп Ноу, вигравши перший тайм із рахунком 2-0. Потім був провал у захисній лінії, внаслідок чого господарі пропустили два голи лише за дві хвилини. Складно пояснити таку гру іменитого клубу, але багато фахівців вважають кадрові проблеми ключовим аргументом. На 85 хвилині Барселона дотиснула не найсильнішого суперника в Ла Лізі, вирвавши вкрай важливу перемогу і важливі три очки для збереження шансів у боротьбі за місце в Лізі Чемпіонів наступного сезону.