Футбольний трилер у матчі Ліверпуля проти Лестера

Ліверпуль Лестер футбол

Найцікавіший матч тижня між Ліверпулем та Лестером закінчився нічиєю в основний час. На Енфілді в рамках кубка Англійської Ліги всі чекали на феєричну гру від господарів стадіону, але вже після першого тайму гості заявили про себе, забивши три голи у ворота суперників. Лестер зміг реалізувати відразу три гольові моменти до 34 хвилин першої половини матчу. Ліверпуль забив лише один гол у відповідь, порадувавши вболівальників.

У другому таймі ми побачили чотири заміни з боку Клоппа та три заміни у Лестера. На 68 хвилині Ліверпуль зміг скоротити відставання за кількістю голів до одного забитого м’яча, а на останній хвилині вдалося все-таки зрівняти рахунок. 3-3 закінчився матч в основний час, а потім настала післяматчева серія пенальті. Ліверпуль цього сезону демонструє атакувальний футбол, що конвертується в бажані результати. Команда Клоппа змогла зрівняти рахунок і потім виграла у серії пенальті. Навіть лотерея не пройшла без інтриги, коли за рахунку 3-4 на користь Ліверпуля останній удар у виконанні Мінаміно був невдалим, але Бертранд від Лестера знову схибив і Жота став героєм поєдинку. Звичайно ж, Англійська футбольна Ліга ніколи не була пріоритетом для топових клубів, тому цей матч був не дуже важливим для обох команд. Але Ліверпуль показав гідний футбол в атаці, а потім ключову роль відіграла індивідуальна майстерність гравців у серії післяматчевих пенальті. Клопп продовжує боротьбу за черговий трофей, а Лестер вилітає з національного кубка після феєричного першого тайму.