Керівництво Дженоа звільнило Андрія Шевченко з посади головного тренера

Шевченко Дженоа

Спочатку призначення та контракт Андрія Шевченка на посаді головного тренера італійського клубу Дженоа всім скептикам та вболівальникам футболу видались цікавим рішенням. Але український тренер та легенда футболу не впорався з поставленим завданням. Це було пов’язано з цілою низкою факторів та ключових аргументів. Дженоа зіштовхнулося з кадровою кризою, тому не можна було побачити лідерів команди, які могли б вивести клуб на новий рівень.

Шевченко постарався вичавити максимум із Дженоа в основних матчах проти провідних команд Серії А. Календар для українського тренера склався не найкращим чином, бо у перші п’ять турів довелося зіграти проти всіх топів. Дженоа абсолютно прогнозовано програло сильнішим суперникам, не набравши потрібних очок для збереження прописки в Серії А. Шевченко не можна вважати винним у всіх бідах команди, оскільки він спробував, але йому не вдалося. Не факт, що Пеп Гвардіола зміг би вибратися з такої ж проблематичної ситуації, а отже, все залежить від великої кількості факторів.

Андрій Шевченко спробував себе в якості головного тренеру команди, яка перебуває в кризі. Він намагався виграти у принципових матчах, але в деяких моментах не вистачило футбольного везіння. Дженоа вигравало у Мілана в Кубку Італії, а потім після першого тайму пропустило три голи та вилетіло зі змагань. Цей матч став вирішальним перед звільненням Шевченка, але не можна звинувачувати легенду футболу в тому, що він не виклався на максимум і не намагався зберегти свою команду в Серії А.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.