Колорадо впевнено обіграло Чикаго у NHL

Колорадо Чикаго NHL

У Західній Конференції Колорадо продовжує лідирувати, обігруючи всіх суперників. Команда демонструє впевнену гру в атаці, пропускаючи мінімальну кількість шайб. Черговий тур NHL став прогнозовано вдалим для Колорадо, яке на своєму хокейному полі обіграло Чикаго. Суперники лідерів чемпіонату з самого початку вважалися аутсайдерами, що підтвердив нульовий результат у виконанні гостей в результаті. Колорадо забило у другому та третьому періоді, вигравши з футбольним рахунком 2-0. Чикаго ризикує не потрапити до вирішальних матчів Кубку Стенлі 2022 року. А зробити ставки на всі матчі NHL можна в букмекерській конторі Мелбет, обираючи переможців у попередній лінії або в режимі Live по ходу гри.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.