Китай витратив на зимову Олімпіаду у 10 разів більше запланованого

Олімпіада в Пекіні

Заявлені 4 мільярди доларів спочатку викликали підозри у фахівців та людей, які розуміють, скільки коштує організація подібних заходів. Олімпіада в Пекіні 2022 року обійшлася для Китаю в 42 мільярди доларів, оскільки було проведено величезну кількість робіт, що стосувалися інфраструктури та будівництва спортивних споруд. Довелося витратити істотну суму на будівництво нових станцій метро. Держава виявила максимальну ініціативу, тому Зимові Олімпійські Ігри 2022 року мають пройти на найкращому рівні. А зробити ставки на всі результати спортивних подій у рамках цієї події можна в популярній букмекерській конторі Фаворит, вигравши пристойну суму на кожному з вірних прогнозів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.