Лідери чемпіонату України з футболу здобули впевнені перемоги

Динамо Шахтар футбол

Динамо Київ з розгромним рахунком обіграв одеський Чорноморець. Шість голів реалізували футболісти зі столиці, продемонструвавши атакувальний футбол. Мірча Луческу проводить чудовий сезон в українському чемпіонаті, але на рівні європейських клубів спостерігаються суттєві проблеми у захисті. Одеський Чорноморець не зміг показати гідну гру, пропустивши велику кількість голів у свої ворота.

Донецький Шахтар міг зіграти внічию з львівським клубом Рух, але на останніх хвилинах вони реалізували два гольові моменти. Сенсаційний результат обійшов «гірників», після чого вони взяли чергові три очки. Наразі Динамо Київ та Шахтар Донецьк мають однакову кількість очок у чемпіонаті України, тому інтрига зберігається.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.