Ломаченко проведе бій проти Коммі 11 грудня

Ломаченко Коммі дата

Була визначена офіційна дата проведення чергового бою Василя Ломаченка. На поточний момент український боксер є ексчемпіоном в легкій вазі, але він хоче якомога швидше повернути свій титул. Влітку Василь провів свій останній бій проти Майасоші Накатомі, впевнено вигравши. Зараз Ломаченко веде активну діяльність в бізнесі, знімається в рекламі та частенько потрапляє в об’єктиви ЗМІ разом з іншим українським боксером — Олександром Усиком. З’явилася інформація про те, що Ломаченко буде в кутку Усика на бою проти Джошуа, але виявилося, що це Анатолій Ломаченко.

Річард Коммі у 2019 році став чемпіоном світу в легкій вазі, але вже на другому бою після чемпіонства програв поточному чемпіону — Теофімо Лопесу. Ломаченко намагався домовитися про реванш проти американця після поразки, але надійшла відмова. Тепер українцю доведеться провести проміжний поєдинок, який обов’язково потрібно виграти. Його суперником є досить досвідчений боксер, тому Василю точно буде непросто. Ганський спортсмен швидко пересувається по рингу, перемагаючи у своїх опонентів шляхом тривалої витривалості. Якщо Ломаченко проведе бій на своєму вищому рівні, у нього будуть відмінні шанси на перемогу. Букмекери вважають Василя фаворитом майбутнього боксерського бою, який відбудеться 11 грудня 2021 року.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.