Малиновському не вистачило 3 хвилин для виграшу у Ювентуса

Аталанта Ювентус

Центральний футбольний матч у Серії А між Ювентусом та Аталантою завершився драматично. Руслан Малиновський міг стати героєм, але його команді не вистачило везіння. Український футболіст забив перший гол у другому таймі, реалізувавши розіграш після штрафного удару біля воріт суперника. Наприкінці Малиновський міг і повинен був стати асистентом для другого забитого м’яча у ворота гостей, але Ханс Хатебур з метра влучив у перекладину, не зумівши реалізувати стовідсотковий момент. На цей матч у букмекерській конторі Pin-Up на Аталанту давали коефіцієнт більш як 3, що мало б пройти, якби не гол Данило на 92 хвилині після подачі кутового у виконанні Пауло Дібала. Дуже шкода, що Малиновський не став героєм, котрий би привів свою команду до перемоги над Ювентусом.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.