Марченко програв у фіналі кваліфікації Ролан Гаррос 2021

Марченко теніс Париж

Престижний тенісний турнір Великого Шлему в Парижі пройде без участі українських тенісистів в чоловічій сітці. Марченко не зумів виграти фінальний матч, поступившись з розгромним рахунком 6-1 6-2 Ван Де Заншульпу. Ілля витратив багато сил в перших двох поєдинках, тому для гідної гри в фіналі кваліфікації банально не вистачило фізичної підготовки. Стаховський ще у вчорашньому матчі не зумів пробитися в вирішальні матчі попереднього відбору.

У Марченко ще зберігаються примарні шанси потрапити в список «щасливих лузерів», які можуть потрапити в основну сітку Ролан Гаррос. А що стосується українок, то в Парижі буде кілька учасниць. У кваліфікації Ангеліна Калініна змогла переграти всіх своїх суперниць, продемонструвавши дуже впевнений теніс в атаці та на задній лінії. Вона виграла до цього два не самих престижних турніри, але можна точно сказати, що 24 річна тенісистка з України зараз показує кращу гру в кар’єрі та за підсумками паризького Шлему може потрапити в першу сотню світового рейтингу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.